Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na dk nr 77. Zginął 67-letni kierowca toyoty

Dodano:

fot. KPP Stalowa Wola
fot. KPP Stalowa Wola
PODKARPACIE. W  miejscowości Zaleszany, na drodze krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola – Sandomierz, toyota czołowo zderzyła się z ciężarowym renaultem. Wypadku nie przeżył 67-letni kierowca toyoty.

Do wypadku doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą, jadąc w kierunku Stalowej Woli, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym marki Renault, kierowanym przez 33-letniego mężczyznę.

W wyniku wypadku 67-letni kierowca toyoty poniósł śmierć. Droga była zablokowana, pojazdy kierowane były na objazdy. Utrudnienia trwały do północy.

Na miejscu przeprowadzono oględziny, wykonana została dokumentacja fotograficzna. Przeprowadzone badania wykazały, że kierujący renaultem był trzeźwy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragedia w Krośnie. Nie żyje 14-letni chłopiec

KROSNO. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś około godz. 13:00 w Krośnie. 14-letni chłopak, wszedł na słup energetyczny i spadł z wysokości kilku metrów. W wyniku doznanych obrażeń, zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 112 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 6 osób. 

Podkarpacie

Uwaga! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie 1 stopnia w związku z burzami, jakie spodziewane są w dniu dzisiejszym na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Z Rzeszowa do Lublina w 90 minut. Oddano do ruchu odcinek S19 Niedrzwica Duża - Kraśnik

RZESZÓW. - Był to ostatni fragment szlaku Via Carpatia między Lublinem a Rzeszowem.

Podkarpacie

Pijana matka chciała odebrać dziecko z przedszkola. Miała blisko 3,5 promila

PODKARPACIE. Prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie miała 37-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która przyjechała odebrać z przedszkola swojego syna.

Podkarpacie

Rusza nabór do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. W Rzeszowie dwa punkty rekrutacyjne

PODKARPACIE. Z tej okazji, w kilkudziesięciu miejscowościach w całej Polsce, w tym również na Podkarpaciu, odbędą się pikniki wojskowe.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 135 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia.

Podkarpacie

Pijany kierowca koparki uszkodził dwa samochody i motocykl

PODKARPACIE. Blisko 2 promile miał 49-latek, który kierując koparką, uszkodził dwa samochody i motocykl. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama