Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Radymnie

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Dziś rano w Radymnie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 70-letni rowerzysta potrącony przez ciężarówkę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.30 na ul. Budowlanych. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, mieszkaniec Radymna jadący rowerem, został potrącony przez samochód ciężarowy man, którym kierował 31-letni obywatel Ukrainy. Niestety w wyniku doznanych obrażeń, 70-letni rowerzysta poniósł śmierć na miejscu.

Kierowca mana był trzeźwy.

Przez kilka godzin, droga krajowa nr 94 była całkowicie zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy.
 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

520 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 55 osób [16.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. 59 zgonów, 923 nowe zakażenia na Podkarpaciu [15.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 923 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Zderzenie busa z pociągiem. Dwie osoby nie żyją

PODKARPACIE. W Hucie Deręgowskiej, w powiecie niżańskim bus wjechał wprost pod pociąg towarowy. W wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 19 kwietnia otwarte żłobki i przedszkola. Pozostałe obostrzenia przedłużone

PODKARPACIE. Od poniedziałku dzieci wracają do żłobków i przedszkoli. Będzie również dozwolony sport na świeżym powietrzu, z pewnymi ograniczeniami. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone do 25 kwietnia.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 50 osób [14.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenia 1 i 2 stopnia dla większości powiatów, dotyczące intensywnych opadów śniegu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Króliku Polskim. Nie żyje 36-letni motocyklista

PODKARPACIE. 36-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, uderzył w betonowy przepust i wjechał do rzeki.

Reklama