Rzeszów - Poniedziałek, 21.04.2025
Reklama

Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala

Dodano:

fot. KP PSP Łańcut
fot. KP PSP Łańcut
PODKARPACIE. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Żołyni. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 18-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

20 lutego 2019 roku o godzinie 6:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Łańcucie wpłynęła informacja o wypadnięciu samochodu osobowego z drogi i uderzeniu w drzewo.

Do zdarzeniu doszło na drodze prowadzącej przez tereny leśne pomiędzy miejscowością Żołynia i Kopanie Żołyńskie. Młody kierowca wyprzedził jadący przed nim samochód, jednak po zakończeniu manewru, utracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, z którego opel został wyrzucony w powietrze i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce został zadysponowany 1 zastęp PSP, 1 zastęp OSP KRSG Żołynia, 1 zastęp OSP Kopanie Żołyńskie, karetka PRM oraz 2 radiowozy Policji. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano rozbity samochód osobowy, który po uderzeniu w drzewo znajdował się poza jezdnią.

W wyniku tego wypadku jedna osoba poszkodowana została zabrana przez zespół PRM do szpitala. Na czas prowadzenia działań wprowadzony został ruch wahadłowy. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Uodparnianie lisów potrwa do 27 kwietnia br. 

Podkarpacie

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

PODKARPACIE. Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Podkarpacie

Pijany kierowca dachował na obwodnicy Mielca

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Mielca. 

Podkarpacie

Wjechał w przystanek autobusowy i śmiertelnie potrącił kobietę

PRZEMYŚL. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. 66-letnia kobieta potrącona przez mitsubishi na przystanku autobusowym zmarła w szpitalu.

Podkarpacie

W święta więcej policyjnych patroli na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczynają wzmożone działania na drogach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. 14 nowych przystanków i szybka kolej na lotnisko w Jasionce

PODKARPACIE. Postępują prace PKP Polskich Linii kolejowych S.A. przy realizacji inwestycji w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Babicy. Ciężarówka potrąciła pieszego

PODKARPACIE. Dziś w nocy w Babicy, kierowca ciężarowej scani potrącił mężczyznę. Niestety życia pieszego nie udało się uratować.

Reklama