Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Prezydent Andrzej Duda z wizytą na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Jakub Szymczuk / KPRP
fot. Jakub Szymczuk / KPRP
PODKARPACIE. W czwartek, 23 listopada 2023 r. rozpocznie się dwudniowa wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z małżonką Agatą Kornhauser–Dudą na Podkarpaciu. Para prezydencka odwiedzi Łańcut i Jasionkę.

W pierwszy dniu wizyty Andrzej Duda wraz małżonką wezmą udział w uroczystej Gali XXI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, która odbędzie się o godz. 17:00 w Muzeum-Zamku w Łańcucie. Wyróżnienia te przyznawane są przez głowę państwa raz do roku. Ich celem jest wspieranie polskich przedsiębiorców i wyróżnienie tych najlepszych. Podczas gali zaplanowano wystąpienie Prezydenta RP.

Dzień później, tj. w piątek, 24.11.2023 r. Andrzej Duda spotka się z podkarpackimi przedsiębiorcami. Wydarzenie pn. „Jak wspierać polską gospodarkę opartą na wiedzy” odbędzie się w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz. Początek o godz. 10:00.

W tym dniu PCN Łukasiewicz będzie zamknięte dla zwiedzających.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trwają prace na budowie obwodnicy Łańcuta

PODKARPACIE. Jak informuje rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaawansowanie robót budowalnych na obwodnicy Łańcuta sięga 63 %.

Podkarpacie

740 rodzin z Podkarpacia otrzymało pomoc w ramach Szlachetnej Paczki

PODKARPACIE. W tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki w województwie podkarpackim zaangażowanych było ponad 16 tysięcy darczyńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 225 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 11 osób.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń na Podkarpaciu [21.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń od 7 października.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu najmniej zakażeń w skali kraju [18.12.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie uplasowało się na ostatnim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń potwierdzonych w ciągu ostatniej doby.

Podkarpacie

Nie żyje 33-latek. Najprawdopodobniej zatruł się czadem

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny. 33-latek najprawdopodobniej zatruł się czadem.

Podkarpacie

Znamy szpitale, w których będzie szczepiony personel placówek medycznych

PODKARPACIE. Opublikowano listę szpitali w województwie podkarpackim, w których będzie szczepiony personel placówek medycznych. Będzie ich 29.

Reklama