Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Policyjne kontrole na podkarpackim odcinku A4. Posypały się mandaty

Dodano: /

fot. KWP w Rzeszowie
fot. KWP w Rzeszowie

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili kontrole na podkarpackim odcinku autostrady A4. 55 kierowców zostało ukaranych mandatami.

W piątek policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, włączyli się do działań organizowanych przez KWP we Wrocławiu pn. „Bezpiecznie po Autostradzie i Ekspresówce ". Akcja prowadzona była na podkarpackim odcinku autostrady A4. Funkcjonariusze zwracali uwagę na wykroczenia związane z nadmierną prędkością, nieprawidłowym wyprzedzaniem, zmianą pasa ruchu, niestosowaniem pasów bezpieczeństwa oraz niezgodnym z przepisami korzystaniem z telefonów komórkowych podczas jazdy.

Łącznie podczas piątkowych działań 55 kierujących ukaranych zostało mandatami. Funkcjonariusze zatrzymali również 3 dowody rejestracyjne - dwa dotyczyły niewłaściwego stanu technicznego pojazdu, jeden za brak aktualnych badań. Wobec 2 kierujących skierowano wnioski o ukaranie do sądu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pobili dwóch nastolatków używając gazu pieprzowego i pałki teleskopowej

MIELEC. Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, tuż po dokonanym przestępstwie.

Podkarpacie

Dwie gminy z Podkarpacia z dofinansowaniem na zwiększenie odnawialnych źródeł energii

PODKARPACIE. Oba samorządy realizują projekt „Czysta energia w Gminie Tryńcza i Gminie Raniżów”.

Podkarpacie

Paralotniarz spadł na przewody wysokiego napięcia. W trakcie lotu stracił przytomność

 Obrażenia, jakich doznał w wyniku poparzenia prądem, nie zagrażają jego życiu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na S19. Obywatel Węgier zjechał na przeciwny pas ruchu

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w piątek po godz. 23 w Stobiernej na drodze S19.

Podkarpacie

Opiekunka okradła swoich podopiecznych. Łącznie jej łupem padło 12 tys. zł

USTRZYKI DOLNE. Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 31-latkę, która okradała swoich podopiecznych.

Podkarpacie

Mieszkańcy Podkarpacia żyją najdłużej

PODKARPACIE. Zarówno kobiety jak i mężczyźni dłużej żyją w miastach niż na wsi.

Podkarpacie

5-latek wypadł z okna

MIELEC. Ranne dziecko zostało przetransportowane do szpitala.

Podkarpacie

Kolejne interwencje policyjnej grupy „Speed”. Z prawem jazdy pożegnało się dwóch kierowców

PODKARPACIE. Jarosławscy policjanci ruchu drogowego, wchodzący w skład grupy „Speed”, patrolowali drogę wojewódzką nr 880.

Reklama