Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Policjanci z Sanoka eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

Dodano:

fot. KPP Sanok
fot. KPP Sanok
PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki ich pomocy, przyszła mama w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów.

Zdarzenie miało miejsce w środę, przed godz. 16:00. Policjanci ruchu drogowego sprawdzali prędkość kierowców jadących przez miejscowość Besko. W pewnym momencie podjechał do nich samochód marki Bmw. Za jego kierownicą siedział wyraźnie poddenerwowany mężczyzna. Poinformował mundurowych, że wiezie rodzącą kobietę i poprosi o pomoc w bezpiecznym dotarciu do szpitala w Krośnie.

Policjanci ruszyli z pomocą przyszłym rodzicom. O zdarzeniu poinformowali dyżurnego jednostki i rozpoczęli pilotaż auta. Dzięki sprawnej współpracy, przyszła mama, w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę lekarzy.

 
Źródło: KPP Sanok
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podpisano umowę na dokumentację dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Dziś podpisano umowę pomiędzy GDDKiA Oddział w Rzeszowie, a firmą Promost Consulting Sp. z o. o. sp. k., na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 5 osób [12.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 623 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ponad 830 tys. zł na wsparcie filmów związanych z Podkarpaciem

PODKARPACIE. Ruszył nabór wniosków do piątej edycji konkursu na wsparcie produkcji filmowej Podkarpacki Regionalny Fundusz Filmowy 2021. Do rozdysponowania jest ponad 830 tys. zł.  Zgłoszenia trwają do 7 maja 2021 r.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejne zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.04.2021]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia – ponad 100 zakażeń, blisko 1300 ozdrowieńców, 51 zgonów na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 60 osób [8.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 34 osoby [7.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 482 nowe przypadki koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej. Został nim dr hab. n. med. Radosław Chaber.

Reklama