Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Pijany pieszy ofiarą wypadku. Szedł środkiem jezdni

Dodano:

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
PODKARPACIE. Kierujący samochodem marki renault potrącił mężczyznę, który szedł środkiem jezdni. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18, na drodze wojewódzkiej 863, pomiędzy miejscowościami Nowy i Stary Lubliniec. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 71-letni mieszkaniec gminy Cieszanów, ubrany na ciemno, bez odblasków szedł środkiem jezdni i został potrącony przez kierowcę renaulta trafica.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że pieszy miał ponad promil alkoholu w organizmie, kierowca samochodu był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracowali śledczy. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 1264 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 187 przypadków [13.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Znamy Laureatów Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

PODKARPACIE. Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. 

Podkarpacie

Premiera filmu "Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi"

PODKARPACIE. Osiem inspirujących historii o poszukiwaniu własnej tożsamości i swojego miejsca na ziemi. Poznajcie ludzi, którzy podjęli świadomą decyzję, aby pozostać właśnie tutaj, na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będzie nowy most na Sanie. Połączy prawobrzeżną część Sanoka z centrum

PODKARPACIE. Sanok zyska nową przeprawę, która zastąpi ponad 40-letni most tymczasowy. Koszt inwestycji to blisko 64 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 1300 nowych przypadków na Podkarpaciu [12.11.2020]

PODKARPACIE.  W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1276 nowych zakażeń. Wyzdrowiało kolejne 899 osób. Zmarło 25 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 1152 zakażenia, 792 wyzdrowienia, 15 zgonów [11.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Odsłonięto mural upamiętniający Orlęta Przemyskie

PODKARPACIE. W przeddzień Święta Niepodległości, w Przemyślu odsłonięto mural poświęcony Orlętom Przemyskim.

Podkarpacie

Nie żyje gitarzysta mieleckiego zespołu Mr. Pollack

PODKARPACIE. W wieku 53 lat zmarł wirtuoz gitary – Jacek Polak, gitarzysta mieleckiego zespołu Mr. Pollack, określany mianem „Paganini gitary”.

Reklama