Rzeszów - Sobota, 26.04.2025
Reklama

Pijany pieszy ofiarą wypadku. Szedł środkiem jezdni

Dodano:

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
PODKARPACIE. Kierujący samochodem marki renault potrącił mężczyznę, który szedł środkiem jezdni. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18, na drodze wojewódzkiej 863, pomiędzy miejscowościami Nowy i Stary Lubliniec. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 71-letni mieszkaniec gminy Cieszanów, ubrany na ciemno, bez odblasków szedł środkiem jezdni i został potrącony przez kierowcę renaulta trafica.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że pieszy miał ponad promil alkoholu w organizmie, kierowca samochodu był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracowali śledczy. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 17 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.09.2021]

PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

PODKARPACIE. Najwięcej wyjazdów odnotowano w powiatach mieleckim, dębickim i rzeszowskim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od czerwca [1.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Trześni. 23-letni kierowca dachował. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. 23-letni kierowca audi, stracił panowanie nad autem, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

29-latek "przeleciał" volkswagenem przez rondo

PODKARPACIE. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Reklama