Rzeszów - Niedziela, 20.04.2025
Reklama

Pijana matka wiozła dwójkę dzieci. Podczas jazdy straciła panowanie nad samochodem

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
PODKARPACIE. Ponad 2,6 promila alkoholu miała kierująca oplem, która dzisiaj rano przed miejscowością Łowiska wjechała do rowu. 43-letnia kobieta wiozła w aucie dwójkę dzieci w wieku 12 i 3 lat. Kierująca i dzieci trafili do szpitala.

Policjanci pracowali na  miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godz. 9. Ustalili wstępnie, że kierująca oplem, 34-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Łowiska, straciła panowanie na samochodem i wjechała do przydrożnego rowu.

W aucie z kobietą podróżowała dwójka jej dzieci, 12-letni chłopiec i 3-letnia dziewczynka. Matka i dzieci zostali przewiezieni do szpitala.

Tam okazało się, że 34-latka jest pijana. Badanie wykazało ponad 2,6 promila w jej organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Incydent na torach. Czasowo wstrzymano ruch pociągów relacji Strzyżów - Rzeszów

CZUDEC. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś rano na przejeździe klejowym w Czudcu w powiecie strzyżowskim. Nieznany mężczyzna wjechał na strzeżony przejazd kolejowy i pozostawił auto na torach. Konieczne było czasowe wstrzymanie ruchu...

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Leżajsku. Pociąg potrącił mężczyznę

LEŻAJSK. 74-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego zginął pod kołami pociągu. Sprawą zajmuje się policja.

Podkarpacie

Pędził ponad 200 km/h w obszarze zabudowanym

PODKARPACIE. 35-letni kierowca pędził fordem ponad 200 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Okazało się, że 35-latek na już na koncie podobne wykroczenie.

Podkarpacie

Co słychać na budowie S19 Babica - Jawornik?

PODKARPACIE. Zaawansowanie robót na budowie drogi ekspresowej S19 Babica – Jawornik wynosi około 21,5%. W ramach inwestycji powstanie m.in. osiem estakad i pięć wiaduktów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. 22-letni motocyklista zginął na miejscu

PODKARPACIE. 22-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z innym motocyklem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

8 osób poszkodowanych w wypadku na DK19

PODKARPACIE. W miejscowości Wyżne, na drodze krajowej nr 19 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – bmw i volkswagena. W wypadku rannych zostało 8 osób.

Podkarpacie

W weekend upały na Podkarpaciu, nawet 33 stopnie. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. To będzie gorący weekend. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z upałami, jakie prognozowane są na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

56-latek kąpał się w miejskiej fontannie. Został ukarany mandatem

PRZEMYŚL. 56-letni mężczyzna została ukarany mandatem w wysokości 200 zł za kąpiel w fontannie z niedźwiedziem na przemyskim Rynku. Podczas policyjnej interwencji, 56-latek popełnił jeszcze kilka wykroczeń.

Reklama