Rzeszów - Sobota, 19.04.2025
Reklama

Pijana matka chciała odebrać dziecko z przedszkola. Miała blisko 3,5 promila

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie miała 37-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która przyjechała odebrać z przedszkola swojego syna.

Do zdarzenia doszło w piątek  w jednym z przedszkoli na terenie gminy Radymno. 37-letnia matka przyjechała samochodem odebrać swojego syna. W trakcie rozmowy z pracownicami przedszkola, zachowywała się dziwnie, co wzbudziło ich podejrzenie, że kobieta może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Przedszkolanki zgłosiły sprawę na Policję i uniemożliwiły kobiecie odjazd, do czasu przyjazdu policjantów.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 37-latki. Badanie wykazało 3,38 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania, a samochód którym przyjechała, nie ma aktualnych badań technicznych.

Na miejsce wezwano ojca, który zaopiekował się dzieckiem.

Nieodpowiedzialnej matce grozi do 2 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie osobówki w busem w Markowej. Jedna osoba ranna

MARKOWA. Dziś po godz. 7:00 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 881 z drogą powiatową 1543R w Markowej, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i dostawczego busa. W zdarzeniu ucierpiała kobieta kierująca osobówką.

Podkarpacie

Wojewoda o sytuacji meteorologicznej w regionie: Na ten moment mieszkańcy Podkarpacia są bezpieczni

PODKARPACIE. Podczas piątkowej konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i samorządów, wojewoda Teresa Kubas-Hul przestawiła aktualną sytuację meteorologiczno-hydrologiczną na terenie województwa Podkarpackiego.

Podkarpacie

Jeździł rowerem po kościele w trakcie mszy i wykrzykiwał wulgaryzmy

TARNOBRZEG. 40-letni mieszkaniec Tarnobrzega został zatrzymany przez policję, po tym jak zakłócał mszę w jednym z tamtejszych kościołów. Mężczyzna jest oskarżony również o nękanie jednej z mieszkanek miasta.

Podkarpacie

Podkarpackie służby gotowe na intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. W związku z niżem genueńskim i prognozowanymi opadami deszczu, które będą przechodzić głównie przez południową Polskę, w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Podkarpacie

Na S19 Krosno – Miejsce Piastowe ułożono pierwsze 100 m nawierzchni

PODKARPACIE. Na odcinku drogi ekspresowej S19 Krosno (poprzednio Iskrzynia) - Miejsce Piastowe wykonano próbny fragment nawierzchni.

Podkarpacie

Jesienne szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie

PODKARPACIE. W dniach od 19 września do 4 października 2024. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Samochód spadł do rzeki. Kierowca zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Tuszyma w powiecie mieleckim. 53-letni kierowca seata, stracił panowanie nad pojazdem i spadł do koryta rzeki. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama