Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Pędził ponad 200 km/h w obszarze zabudowanym

Dodano: /

fot. KPP w Mielcu
fot. KPP w Mielcu

PODKARPACIE. 35-letni kierowca pędził fordem ponad 200 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Okazało się, że 35-latek na już na koncie podobne wykroczenie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 22:00. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu podczas służby z wykorzystaniem ręcznego miernika prędkości, zatrzymali samochód marki ford, którego kierowca jechał z prędkością 208 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje dopuszczalna prędkość do 50 km/h.

35-letni mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Został również ukarany mandatem w wysokości 5 tys. złotych oraz 15 punktami karnymi.

Okazało się, że 35-latek po raz drugi, w ciągu dwóch lat od popełnienia takiego samego wykroczenia, przekroczył dopuszczalną prędkość tzw. recydywa.



Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Uwaga, będzie ślisko. Opady marznące i gołoledź na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. przeworskim. Tir zmasakrowany, kierowca nie przeżył

PODKARPACIE. Z niewyjaśnionych przyczyn, 46-letni kierowca tira, wypadł z drogi, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Nowe karetki dla pogotowia ratunkowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Sześć nowych ambulansów trafiło na wyposażenie pogotowia Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Ich wartość to ponad 3 mln zł. 

Podkarpacie

Śmierć na torach. 70-latek wpadł pod pociąg

JAROSŁAW. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę na dworcu PKP w Jarosławiu. 70-letni mężczyzna zginął pod torami pociągu relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny.

Podkarpacie

Alert IMGW. Silny mróz na Podkarpaciu, nawet - 20 stopni

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego mrozu jaki spodziewany jest na terenie całego województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Wypadek na torach w Widełce. Pociąg potrącił 49-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Szynobus jadący z Kolbuszowej do Rzeszowa potracił mężczyznę, który leżał obok torów. 49-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Podkarpacie

77-letni mężczyzna zginął w pożarze domu w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Do tragicznego pożaru domu jednorodzinnego doszło wczoraj w Stalowej Woli przy ul. Wiklinowej. W zdarzeniu śmierć poniósł 77-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru.

Podkarpacie

Na moście kolejowym w Przemyślu ruch pociągów odbywa się już dwutorowo

PRZEMYŚL. Na nowym moście kolejowym w Przemyślu, oddano do użytku drugi tor. Nowa przeprawa zapewnia sprawny i bezpieczny ruch pociągów na trasie Kraków - Medyka.

Reklama