Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

Dodano:

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w gminie Grębów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec Stalów, który opiekuje się swoimi dziećmi, może być pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali 42-letniego mężczyznę, z którym przebywało troje dzieci: 2,5-letni chłopiec i dwie dziewczynki w wieku 5 i 14 lat. Jak informuje Policja, „mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany”, a w jednym z pomieszczeń mundurowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany.  

W kuchni policjanci natrafili na młynek do mielenia suszu roślinnego. W domu znaleźli również marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dzieci przekazano pod opiekę matki.
 
 
Źródło: fot. KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

4-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Trafił do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch busów na podkarpackim odcinku A4. 5 kobiet rannych

PODKARPACIE. Pięć kobiet trafiło do szpitali po zderzeniu dwóch busów pasażerskich na autostradzie A4 w miejscowości Zabłotce na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 58 nowych adeptów dołączyło do grona funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Podkarpacie

61-latek z Rzeszowa zasłabł za kierownicą i uderzył w lampę. Nie żyje

JAROSŁAW. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy S19 Krosno - Miejsce Piastowe

PODKARPACIE. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na budowę (ZRID) ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Krosno i Miejsce Piastowe.

Podkarpacie

Zderzenie quada z osobówką. 1 osoba w szpitalu

PODKARPCIE. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Okonin powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Podkarpacie

Dziesiątki interwencji strażaków w związku z silnym wiatrem na Podkarpaciu

PODKARPCIE. Połamane drzewa, zalane piwnice, uszkodzone dachy – to skutki silnego wiatru oraz intensywnych opadów deszczu w województwie podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama