PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.
Do zdarzenia doszło w miniony weekend w gminie Grębów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec Stalów, który opiekuje się swoimi dziećmi, może być pod wpływem środków odurzających.
Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali 42-letniego mężczyznę, z którym przebywało troje dzieci: 2,5-letni chłopiec i dwie dziewczynki w wieku 5 i 14 lat. Jak informuje Policja, „mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany”, a w jednym z pomieszczeń mundurowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany.
W kuchni policjanci natrafili na młynek do mielenia suszu roślinnego. W domu znaleźli również marihuanę.
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.
PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz