Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Otwarto oferty w przetargu na remont 3 mostów na Podkarpaciu

Dodano:

fot. GDDKiA Rzeszów
fot. GDDKiA Rzeszów
PODKARPACIE. Rzeszowski oddział GDDKiA otworzył oferty w przetargu na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Przetarg obejmuje remont mostu w Nowej Dębie w ciągu DK9 Radom – Rzeszów, remont mostu w miejscowości Klecie w ciągu DK73 Wiśniówka – Jasło oraz remont mostu przez San w Radymnie w ciągu DK94 Jędrzychowice – Korczowa.

Prace mają być realizowane tzw. połówkami, czyli z zachowaniem jednokierunkowego ruchu kołowego w trakcie prowadzenia robót.

27 kwietnia 2020 r. otwarto oferty. Najniższą dla części 1 i części 3 zaproponowało Konsorcjum: PRIMOST POŁUDNIE Sp. z o.o. z Sosnowca i Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. z Nowego Sącza, zaś dla części 2 - Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe GODROM Sp. z o.o. z Gorlic.

Teraz komisja przetargowa przeanalizuje złożone oferty. Kryteria wyboru najkorzystniejszej to: cena (60%), okres gwarancji (20%) i termin realizacji (20%).

Remonty mają być zakończone do końca października br.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek w Brzózie Królewskiej. 34-latek wpadł pod ciągnik

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Brzózie Królewskiej (powiat leżajski). 34-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Uodparnianie lisów potrwa do 27 kwietnia br. 

Podkarpacie

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

PODKARPACIE. Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Podkarpacie

Pijany kierowca dachował na obwodnicy Mielca

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Mielca. 

Podkarpacie

Wjechał w przystanek autobusowy i śmiertelnie potrącił kobietę

PRZEMYŚL. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. 66-letnia kobieta potrącona przez mitsubishi na przystanku autobusowym zmarła w szpitalu.

Podkarpacie

W święta więcej policyjnych patroli na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczynają wzmożone działania na drogach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. 14 nowych przystanków i szybka kolej na lotnisko w Jasionce

PODKARPACIE. Postępują prace PKP Polskich Linii kolejowych S.A. przy realizacji inwestycji w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Reklama