Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Niemowlę pod opieką pijanych rodziców. Matka miała ponad 2 promile, ojciec ponad 3

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Stalowowolscy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwych rodziców, którzy zajmowali się swoją 4-miesięczna córeczką. Matka dziecka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a ojciec ponad 3 promile. Ponadto, mężczyzna utrudniał przeprowadzenie interwencji i znieważył policjantów.

W sobotę po godz. 20:00 dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań przy ul. Okulickiego. Jak wnikało ze zgłoszenia, z okna wyrzucane były różne przedmioty. Skierowani na miejsce funkcjonariusze, zastali w mieszkaniu 34-letniego mężczyznę i jego 33-letnią partnerkę oraz ich  4-miesięczna córeczka. Zachowanie rodziców wskazywało na to, że mogą być pijani.
Wątpliwości funkcjonariuszy rozwiało badanie alkomatem. Okazało się, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a jej partner ponad 3 promile. Dodatkowo 34-latek utrudniał policjantom przeprowadzenie interwencji i znieważył ich, za co grozi odpowiedzialność karna.

4-miesięczne niemowlę przekazano pod opiekę krewnych.

Sprawą nietrzeźwych rodziców zajmie się sąd rodzinny. Jeżeli okaże się, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem, stworzyli realne zagrożenie dla życia lub zdrowia dziecka, może im grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
 
Źródło: KPP Stalowa Wola
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pięć powiatów na Podkarpaciu z ostrzeżeniem przed opadami śniegu

PODKARPACIE. Opady śniegu mogą wystąpić w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Podkarpacie

Zablokowana krajowa „dziewiątka”. Naczepa z kruszywem uległa uszkodzeniu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło około godz. 12, w Cmolasie.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego. Zginął 29-latek

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia przed godz. 21.30 na ul. Mickiewicza (droga wojewódzka nr 835) w Kańczudze.

Reklama