Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Na autostradzie A4 zginął 34-latek. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na łańcuckim odcinku autostrady A4. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia zginął 34-letni pasażer.

Do zdarzenia doszło około godz. 19:30, w Woli Dalszej, na pasie w kierunku Rzeszowa. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Nie był to jedyny wypadek, do którego doszło wczoraj na łańcuckim odcinku autostrady. Po godz. 21 na jezdni w kierunku Przeworska doszło do kolejnego zdarzenia.

Kierująca oplem 23-latka, najprawdopodobniej zapatrzyła się na wypadek, który był po drugiej stronie autostrady i najechała na tył dostawczego renaulta. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła kierująca oplem oraz pasażer samochodu dostawczego.

Przez kilka godzin łańcucki odcinek autostrady był nieprzejezdny.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarcie parku tematycznego w nowym ośrodku turystycznym w Solinie

PODKARPACIE. Dla turystów przygotowano szereg atrakcji.

Podkarpacie

Nowy konsultant wojewódzki w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży

PODKARPACIE. Została nim lek. med. Małgorzata Pruchnik-Surówka.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 206 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Samorząd województwa kupił nowoczesne szynobusy

PODKARPACIE. Firma NEWAG S.A. z Nowego Sącza wyprodukuje i dostarczy 12 nowoczesnych szynobusów. Pociągi będą obsługiwały m.in. połączenia w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Nowy tabor będzie zarówno elektryczny, jak i hybrydowy.

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości poszukują wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwanych jest blisko 500 wolontariuszy Paczki i 110 Akademii.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W poniedziałek burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Burzom towarzyszyć będą silne opady deszczu do 20 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h.

Podkarpacie

Nowa atrakcja w Solinie już dostępna dla turystów. Minął pierwszy tydzień

PODKARPACIE. Od 1 lipca turyści korzystają z nowego ośrodka turystycznego w Solinie i jego głównej atrakcji, czyli kolei gondolowej. 

Podkarpacie

Policjanci z Sanoka eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki ich pomocy, przyszła mama w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów.

Reklama