Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu

Dodano:

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie
PODKARACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano, tuż po godz. 4:00 na drodze powiatowej w miejscowości Wara, w powiecie brzozowskim. Osobowa mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu, 16-letni pasażer trafił do szpitala. Policja ustala, kto kierował pojazdem.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, ustali wstępnie, że kierujący mazdą, na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół.

18-letni mężczyzna zginął na miejscu. W samochodzie jechał jeszcze 16-letni chłopak, który doznał poważnych obrażeń. Trafił on do szpitala w Brzozowie, a następnie został przetransportowany do Rzeszowa.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku oraz to, kto kierował samochodem.

Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Kierowcy kierowani byli na objazdy.

 
Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Mielcu. Zginęły dwie osoby

MIELEC. Wczoraj w Mielcu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zginęły na miejscu, jedna została ranna i trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Ruszył nabór wniosków o 500 plus

PODKARPACIE. Od 1 lutego 2023 r. można składać wnioski o świadczenie wychowawcze 500+ na nowy okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r. 

Podkarpacie

Najwięcej bezrobotnych na Podkarpaciu to ludzie młodzi

PODKARPACIE. 40,3 procent bezrobotnych na Podkarpaciu to ludzie młodzi, w wieku od 18 do 34 lat – wynika z danych Urzędu Statystycznego w Rzeszowie.

Podkarpacie

Nowe karetki dla pogotowia w Rzeszowie i Krośnie

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie oraz Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie otrzymały nowe ambulanse oraz sprzęt medyczny. 

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu. Policjanci skontrolowali ponad 23 tys. kierowców

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Trzeźwy weekend”. Podczas dwóch dni skontrolowano ponad 23 tys. kierujących. 30 z nich wsiadło z kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie rozpoczyna nowy sezon turystyczny

ŁAŃCUT. Dobiega końca dwumiesięczna przerwa w zwiedzaniu Muzeum - Zamku w Łańcucie, która spowodowana była pracami porządkowymi i konserwatorskimi. W najbliższą środę, 1 lutego oficjalnie rozpocznie się nowy sezon turystyczny.

Podkarpacie

Ponad 7,4 tys. strażaków usuwało skutki intensywnych opadów śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Ręce pełne roboty mieli w miniony weekend podkarpaccy strażacy. Wszystko za sprawą intensywnych opadów śniegu, których sutkiem były m.in. połamane drzewa i uszkodzone dachy.

Podkarpacie

Transport ostatnich części maszyny TBM

​PODKARPACIE. Do końca stycznia na placu budowy w Babicy powinny być już wszystkie elementy maszyny TBM, która wydrąży tunel na odcinku S19 Rzeszów - Babica.

Reklama