Rzeszów - Czwartek, 24.04.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 40 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.09.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 45 nowych zakażeń. Wyżej uplasowały się województwa: mazowieckie (54 każenia) i lubelskie (75 zakażeń). Wyzdrowiało 21 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Najwięcej nowych zakażeń wystąpiło w Rzeszowie i w powiecie niżańskim (po 7 osób) oraz w powiatach: tarnobrzeskim (6 osób) i leżajskim (5 osób).

Pozostałe zakażenia wg powiatów:
 
brzozowski 1
jarosławski 4
kolbuszowski 1
krośnieński 2
lubaczowski 2
łańcucki 2
przeworski 1
rzeszowski 2
stalowowolski 1
Krosno 2
Przemyśl 2

Liczba osób objętych kwarantanną - 1823. Wykonano 2182 testów, w tym 51 z wynikiem pozytywnym.
Reklama

W szpitalach województwa podkarpackiego, dla pacjentów z Covid-19, dostępne jest 329 łóżek, z których 61 zajęte. Zajętych jest 8 respiratorów, z 53 dostępnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

BMW wjechało w drzewo. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Półsierakowie.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 100 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [31.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 112 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [1.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 104 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 13 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [30.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 163 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 22 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby. Przybyło 215 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Leżajsku. Traktor przygniótł mężczyznę

LEŻAJSK. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na jednej z posesji w Leżajsku. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4 w Żyrakowie. Nie żyje 59-letnia motocyklistka

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w Żyrakowie. 59-letnia motocyklistka uderzyła w bariery energochłonne. Zginęła na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 50 zakażeń koronawirusem, w tym jedno ponowne zakażenie. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Wyzdrowiało kolejne 213 osób.  

Podkarpacie

Zamontowano wagony kolei widokowej w Solinie. Otwarcie ośrodka już latem

SOLINA. Zakończono kolejny, ważny etap budowy nowej atrakcji turystycznej  w Solinie. Zamontowano 25 nowoczesnych wagonów kolei widokowej, pochodzących ze szwajcarskiej fabryki.

Reklama