Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 360 nowych zakażeń, brak zgonów [6.12.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 365 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 1046 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 ostatniej doby nie odnotowano zgonów.

Nowe zakażenia wg powiatów:
 
bieszczadzki 2
brzozowski 11
dębicki 8
jarosławski 16
jasielski 32
kolbuszowski 1
krośnieński 28
leżajski 12
lubaczowski 10
łańcucki 18
mielecki 15
niżański 17
przemyski 8
przeworski 16
ropczycko-sędziszowski 10
rzeszowski 33
sanocki 15
stalowowolski 7
strzyżowski 19
tarnobrzeski 2
leski 1
Krosno 10
Przemyśl 6
Rzeszów 62
Tarnobrzeg 6

Na kwarantannie przebywa obecnie 24070 osób. Ostatniej doby wykonano 2163 testy, z których 416 dało wynik pozytywny.
Reklama

W szpitalach województwa podkarpackiego dla pacjentów chorych na COVID-19 dostępnych jest obecnie 1945 łóżek, z których 1629 jest aktualnie zajętych. 180 pacjentów korzysta natomiast z respiratorów. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pięć powiatów na Podkarpaciu z ostrzeżeniem przed opadami śniegu

PODKARPACIE. Opady śniegu mogą wystąpić w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Podkarpacie

Zablokowana krajowa „dziewiątka”. Naczepa z kruszywem uległa uszkodzeniu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło około godz. 12, w Cmolasie.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego. Zginął 29-latek

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia przed godz. 21.30 na ul. Mickiewicza (droga wojewódzka nr 835) w Kańczudze.

Reklama