Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało. Tylko 2 nowe przypadki [30.06.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 10 osób wyzdrowiało.

2 nowe potwierdzone przypadki to: mężczyzna w sile wieku z powiatu przeworskiego (hospitalizowany) i kobieta w sile wieku z powiatu jarosławskiego (izolacja).

Kolejne 10 osób, które wyzdrowiały to dwie osoby z powiatu strzyżowskiego; dwie osoby z miasta Rzeszowa oraz 6 osób z powiatu jarosławskiego.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 163 osoby, 1867 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 112 osób. Hospitalizowanych jest 109 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 649 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 378 osób wyzdrowiało. Odnotowano 50 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ewa Leniart odwołana ze stanowiska wojewody podkarpackiego

PODKARPACIE. - Z dniem 2 listopada br., Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwołał Ewę Leniart ze stanowiska Wojewody Podkarpackiego - poinformował Michał Mielniczuk, rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci wstępnie podsumowali działania "Wszystkich Świętych"

PODKARPACIE. 6 wypadków, 7 osób rannych, 1 ofiara śmiertelna, 17 nietrzeźwych kierowców – tak wygląda na dzień dzisiejszy bilans działań podkarpackich policjantów związanych z dniem Wszystkich Świętych.

Podkarpacie

Podkarpacie. Dodatkowa akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

PODKARAPCIE. W dniach od 9 do 16 listopada 2023 r. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się dodatkowa akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Działania obejmą zasięgiem obszar o szerokości około 15 – 20...

Podkarpacie

Podkarpackie służby gotowe na zimę

PODKARPACIE. Podkarpackie służby są w pełnej gotowości do podjęcia wszelkich działań w sezonie zimowym, zapewnia wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Podkarpacie

Wypadek na autostradzie, w korku bus wiozący dziecko pod respiratorem. Pomogli policjanci

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach eskortowali busa transportującego dziecko podłączone do respiratora. Bus utknął w korku po wypadku na autostradzie, a w urządzeniu podtrzymującym życie kończyła się bateria.

Podkarpacie

14-latek znęcał się nad małym kotem. Wrzucił go do studzienki i rzucał w niego cegłami

PODKARPACIE. Na pomoc zwierzęciu przybyli strażacy. O losie nastolatka zadecyduje sąd rodzinny.

Podkarpacie

Najważniejsze nagrody gospodarcze Podkarpacia wręczone

RZESZÓW. 25 października odbyła się Gala Biznesu podczas której wręczono certyfikaty i wyróżnienia w Programie „Smaczne bo Podkarpackie” 2023 oraz statuetki, dyplomy i wyróżnienia w Konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023.

Podkarpacie

Tymczasowy areszt dla rodziców podejrzanych o maltretowanie 4-miesięcznej córki

PODKARPACIE. 20-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty znęcania się nad swoją 4-miesięczną córką. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Reklama