Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [17.03.2020]

Dodano:

fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
PODKARPACIE. 3745 osób pod nadzorem, 2013 w kwarantannie domowej, 49 osób hospitalizowanych, 11 przypadków zakażenia, jedna ofiara śmiertelna – oto najnowsze dane z Podkarpacia odnośnie sytuacji w związku z pandemią koronawirusa. [godz. 18:40]

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 3745 osób,  a 2013  poddane jest  kwarantannie.  Aktualnie hospitalizowanych jest 49 osób. Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 595 testów.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 11 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2, zmarła jedna osoba.

W Polsce w sumie mamy już 221 przypadków zakazeń ( w tym 5 osób zmarło).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Przemyślu powstanie dodatkowy przystanek, w Medyce nowy peron, a w Żurawicy przejście podziemne.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Małówce. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 42-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim. Zderzyły się tam ford transit i toyota auris.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Największe ogólnopolskie bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" już za nami

W bezpłatnych zajęciach 12. już edycji wydarzenia wzięło udział ponad 35 000 osób.

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu: ponad 35 tys. kontroli, 62 zatrzymania

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 62 kierujących, którzy wsiedli za kółko, mimo wypitego wcześniej alkoholu. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy weekend". W ciągu trzech dni skontrolowano ponad 35 tys. kierowców.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Dąbrowicy. Nie żyje kobieta

PODKARPACIE. 65-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w miejscowości Dąbrowica w powiecie niżańskim. Przyczyny pojawienia się ognia nie są jeszcze znane.

Podkarpacie

Atak niedźwiedzia w Bieszczadach. 46-letnia kobieta trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 46-letnia mieszkanka Wetliny została zaatakowana przez niedźwiedzia. Zwierzę kilkukrotnie ją pogryzło. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

4-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Trafił do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie.

Reklama