Rzeszów - Niedziela, 20.04.2025
Reklama

Koń poturbował 66-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu

Dodano:

fot. KPP Strzyżów
fot. KPP Strzyżów
PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w jednym z gospodarstw z Niebylcu w powiecie strzyżowskim. 66-latek został poturbowany przez konia. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Jak ustalili badający sprawę policjanci, 66-letni mężczyzna udał się do stajni, aby oporządzić konia. Kiedy po dłuższym czasie nie wracał, zaniepokojona córka poszła zobaczyć co dzieje się z ojcem. Zauważyła go leżącego w stajni. Rodzina wezwała pogotowie. Ratownicy medyczni udzielili pomocy rannemu mężczyźnie i przetransportowali go do szpitala, gdzie niestety zmarł.  

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Dokładną przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolizja czterech samochodów w Krośnie. Trzy osoby trafiły do szpitala

KROSNO. Na ul. Krakowskiej w Kośnie doszło do zderzenia się czterech samochodów. Trzy osoby trafiły do szpitala. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości.

Podkarpacie

Zamek w Łańcucie „Cudem Polski 2024”

48 obiektów z całego kraju wzięło udział w plebiscycie organizowanym przez National Geographic Traveler. Z każdego województwa mogła wygrać tylko jedna atrakcja turystyczna. Zwycięzcą na Podkarpaciu został Zamek w Łańcucie, który otrzymał...

Podkarpacie

Podkarpacie. Nowi konsultanci wojewódzcy w ochronie zdrowia

Wojewoda podkarpacki, Teresa Kubas-Hul, powołała na pięcioletnią kadencję nowych konsultantów wojewódzkich w ochronie zdrowia.

Podkarpacie

Alert IMGW. W poniedziałek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W poniedziałek (10.06) w województwie podkarpackim obowiązuje ostrzeżenie II stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w związku z burzami jakie przejdą nad naszym regionem.

Podkarpacie

Powozem po zabytkowym parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. Po kilku latach nieobecności powraca trasa spaceru stylowym powozem, realizowana po zabytkowym parku krajobrazowym Muzeum Zamku w Łańcucie. Przez ostatnie lata trasa spacerowa przebiegała wyłącznie po mieście.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. W piątek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, jakie spodziewane są w piątek (7.06) na terenie Podkarpacia.

Posąg młodzieńca duszącego węża

Historyczna atrakcja wróciła do parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

RZESZÓW. Muzeum Zamek w Łańcucie ma nową atrakcję. Posąg młodzieńca duszącego węża trafił na swoje miejsce po wieloletniej przerwie.

Dwa zarzuty dla 39-latki

Piła z koleżanką w trakcie jazdy autem. Z tyłu spał jej 8-letni syn

PODKARPACIE. Dwa zarzuty usłyszała 39-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, która w trakcie jazdy, wspólnie z pasażerką piła alkohol. Na tylnym siedzeniu spał jej 8-letni syn.

Reklama