Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Ekogala w grudniu w G2A Arena

Dodano:

fot. Biuro Prasowe UMWP
fot. Biuro Prasowe UMWP
RZESZÓW. XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA odbędą się 11-12 grudnia w podrzeszowskiej G2A Arena. Tegoroczna edycja przebiegać będzie w formie hybrydowej. Trwa rejestracja wystawców.

11 i 12 grudnia na terenie G2A Areny w Jasionce odbędzie się Ekogala. To wydarzenie, w ramach którego firmy skupione wokół wybranych branż mogą bezpłatnie promować swoją ofertę, aktywnie uczestniczyć w targach i nawiązywać kontakty biznesowe.

Galę, jak co roku, organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. – Do udziału w targach zapraszamy podmioty, których działalność związana jest z wytwarzaniem i sprzedażą produktów oraz żywności wysokiej jakości. Chodzi na przykład o certyfikowaną żywność ekologiczną, produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – tłumaczy marszałek Władysław Ortyl.

Podczas targów zaprezentują się także gospodarstwa i stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka. Rejestracja wystawców potrwa do 22 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową: https://www.ekogala.eu/uzytkownicy/register.html.
Reklama
Podczas tegorocznej edycji Ekogali będzie można zapoznać się z ofertą producentów żywności i innych wysokojakościowych produktów. Wydarzenie ma także na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej. Ma być też miejscem nawiązywania kontaktów handlowych oraz umożliwić wymianę doświadczeń pomiędzy wystawcami.

Targom towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia: debaty, konkursy tematyczne i warsztaty dla uczestników wydarzenia, wraz z strefą animacji dla dzieci. Dla odwiedzających przewidziane są niespodzianki. Relację z wydarzenia będzie można śledzić na stronie: www.ekogala.eu.

Organizator gali, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zastrzega, że wydarzenie może odbyć się w formule on-line, jeśli będą tego wymagały aktualne obostrzenia związane z pandemią.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek szkolnego busa w powiecie mieleckim. 4 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Dziś rano w powiecie mieleckim, bus przewożący uczniów wpadł do rowu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Cztery osoby trafiły do szpitala na badania.

Podkarpacie

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim. 6 osób rannych, w tym dzieci

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI. Służby pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Księżomost w Sędziszowie Małopolskim. W zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, rannych zostało cześć osób, w tym czworo dzieci.

Podkarpacie

Trudne warunki na drogach. Policja apeluje "o rozwagę i zdrowy rozsądek"

PODKARPACIE. W związku z intensywnymi opadami śniegu, warunki na drogach są trudne. Policja apeluje „o rozwagę i zdrowy rozsądek” i przypomina kilka zasad, którymi warto kierować się podczas jazdy w okresie zimowym.

Podkarpacie

Alert IMGW. Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak zapowiadają synoptycy, biały puch pokryje niemal całe województwo. Spadnie od 10 co 15 cm śniegu.

Podkarpacie

Prezydent Andrzej Duda z wizytą na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W czwartek, 23 listopada 2023 r. rozpocznie się dwudniowa wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z małżonką na Podkarpaciu. Głowa państwa odwiedzi Łańcut i Jasionkę.

Podkarpacie

Sypnie śniegiem na Podkarpaciu. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada intensywne opady śniegu na Podkarpaciu. W związku z tym wydano ostrzeżenie 1 stopnia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Węgliskach. Nie żyje 83-latek z powiatu rzeszowskiego

PODKARPACIE. 83-letni mężczyzna, kierujący mikrosamochodem, uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zatrucie czadem w Lubaczowie. 4 osoby, w tym 2-letnie dziecko w szpitalu

LUBACZÓW. Cztery osoby z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiły do szpitala. Wśród poszkodowanych było dwuletnie dziecko.

Reklama