Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie osoby

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w sobotę na drogach Podkarpacia. W Glinnem, 19-latka kierująca skodą wypadła z drogi i uderzyła w drzewo, zmarła na miejscu. W Zabrniu Górnym, kierująca audi potrąciła pieszego, który mimo podjętej reanimacji zmarł.

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę, po godz. 18:00 na drodze krajowej nr 84 w miejscowości Glinne w powiecie leskim. Z ustaleń Policji wynika, że kierująca skodą 19-latka wypadła z jezdni na łuku drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła na miejscu.

Drugi wypadek miał miejsce przed godz. 22:00 w Zabrniu Górnym w powiecie tarnobrzeskim. 40-letnia kobieta kierująca audi, na nieoświetlonym odcinku drogi, potrąciła znajdującego się na jezdni mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji, życia 31-letniego pieszego nie udało się uratować. Kierująca audi była trzeźwa.

 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wiemy, kto wyremontuje 5-kilometrowy odcinek DK19 Kamień - Górno

Remont o wartości blisko 9,8 mln zł ma zostać zrealizowany do 30 września br.

Podkarpacie

Ludzkie szczątki i amunicja wykopane na terenie budowy

Najprawdopodobniej szczątki pochodzą z czasów wojny.

Podkarpacie

Podrobił znaki towarowe ok. 200 produktów GSM. Chodziło o akcesoria firm Samsung i Sony

DĘBICA. Prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy i wnioskiem podejrzanego skierował do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego.

Podkarpacie

Podczas kontroli znaleziono 80 tabletek ekstazy i amfetaminę. Kolejne 150 tabletek miał w domu

MIELEC. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Podkarpacie

Pożar budynku w Łańcucie. Nie żyją dwie osoby

ŁAŃCUT. Do pożaru niezamieszkanego budynku doszło 19 marca wieczorem w Łańcucie. 

Podkarpacie

Nie tylko Rzeszów chce się powiększać. Znamy wyniki konsultacji społecznych w Głogowie Młp.

SĘDZISZÓW MŁP. Zakończyły się konsultacje społeczne na temat włączenia do Głogowa Małopolskiego pięciu sołectw z terenu gminy.

Reklama