Rzeszów - Piątek, 25.04.2025
Reklama

Burze na Podkarpaciu. Ponad 280 interwencji strażaków

Dodano:

fot. KP PSP w Leżajsku
fot. KP PSP w Leżajsku
PODKARPACIE. 282 razy interweniowali w niedzielę podkarpaccy strażacy po burzach jakie przeszły nad naszym regionem. Na szczęście nikt nie został ranny.

Działania strażaków polegały głównie na wypompowywaniu wody z piwnic, udrożnianiu przepustów drogowych i usuwaniu połamanych konarów i drzew leżących na jezdniach, ulicach i chodnikach.

Najwięcej interwencji odnotowano w powiatach rzeszowskim, leżajskim, mieleckim i przeworskim.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 14 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [15.06.2020]

PODKARPACIE. Do tej pory potwierdzono 472 przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w powiecie sanockim. Nie żyje 14-letnia dziewczynka

PODKARPACIE. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło w Porażu. Kierowca audi potrącił dwie 14-letnie dziewczynki. Niestety jedna z nich zginęła. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Podkarpacie

Czasowe przywrócenie ruchu dwukierunkowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W długi czerwcowy weekend ruch na moście w Huzelach będzie dwukierunkowy.

Podkarpacie

Więcej policyjnych patroli na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. W długi weekend podkarpaccy policjanci zadbają, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku na DK94 w Ropczycach

PODKARPACIE. Zderzyły się tam dwa samochody. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, 1 ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 394 przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dzisiaj poinformowano o kolejnych trzech osobach zakażonych.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na DK28 w Sieniawie. Powstanie tam nowy most

W związku z budową nowego mostu na DK28 w m. Sieniawa zmieniona została organizacja ruchu. Ruch został skierowany na objazd tymczasowy.

Reklama