Rzeszów - Poniedziałek, 21.04.2025
Reklama

7 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [22.06.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE.  7 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym komunikacie. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Nowe przypadki zakażenia potwierdzono w powiatach: dębickim (1 osoba), jasielskim (1 osoba), krośnieńskim (1 osoba) i rzeszowskim (2 osoby) oraz w Rzeszowie i Przemyślu (po 1 osobie).

Kolejne 5 osób wyzdrowiało. 1545 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 3238 testów, w tym 10 z wynikiem pozytywnym.

W szpitalach województwa podkarpackiego, do dyspozycji pacjentów chorych na COvid-19 jest 410 łóżek, z których obecnie 37 jest zajęte. Wolnych jest 51 respiratorów, z 58 dostępnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dwa poważne wypadki w powiecie sanockim. Powód: alkohol, brawura i nadmierna prędkość

PODKARPACIE. 11 lutego w powiecie sanockim doszło do dwóch wypadków drogowych.

Podkarpacie

Pijany kierowca samochodu doprowadził do wstrzymania ruchu pociągów

PODKARPACIE. Okazało się, że mężczyzna miał 1,96 promila alkoholu w organizmie.

Podkarpacie

Ok. 2 tys. wyjazdów strażaków przez silne wiatry. Jedno z groźniejszych zdarzeń miało miejsce w Pilźnie

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich 48 godzin strażacy wyjeżdżali ponad 1100 razy do usuwania skutków silnie wiejącego wiatru.

Podkarpacie

Po zderzeniu busa z osobówką 11 rannych trafiło do szpitali

PODKARPACIE. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15 w Widełce.

Podkarpacie

Pojazd prowadzony przez 17-latka dachował. Nastolatek trafił do szpitala

PODKARPACIE. 17-latek na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Podkarpacie

Nieznaczny wzrost liczby turystów odwiedzających Podkarpacie

PODKARPACIE. Turystyczne obiekty noclegowe na Podkarpaciu dysponowały w 2018 roku 34,7 tys. miejscami noclegowymi. 

Podkarpacie

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Cztery osoby w szpitalu, dwie poważnie ranne

PODKARPACIE. Do tego dramatycznego wypadku doszło w niedziele o 1.00 w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim.

Podkarpacie

Pościg za pijanym kierowcą. 21-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Mężczyzna w pewnym momencie zatrzymał pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo.

Reklama