Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Pijany 63-letni kierowca opla zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Badanie krwi wykazało w jego organizmie 7 promili.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Rakszawie. Policjanci otrzymali zgłoszeni o pijanym kierowcy, który wjechał oplem do przydrożnego rowu. Na miejscu funkcjonariusze zastali śpiącego przy samochodzie mężczyznę. Okazał się nim 63-letni mieszkaniec gminy Rakszawa. Mężczyzna, ze względu na stan upojenia alkoholem, został przewieziony do szpitala. Tam badanie krwi wykazało u niego 7 promili alkoholu.

Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek szkolnego busa w powiecie mieleckim. 4 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Dziś rano w powiecie mieleckim, bus przewożący uczniów wpadł do rowu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Cztery osoby trafiły do szpitala na badania.

Podkarpacie

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim. 6 osób rannych, w tym dzieci

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI. Służby pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Księżomost w Sędziszowie Małopolskim. W zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, rannych zostało cześć osób, w tym czworo dzieci.

Podkarpacie

Trudne warunki na drogach. Policja apeluje "o rozwagę i zdrowy rozsądek"

PODKARPACIE. W związku z intensywnymi opadami śniegu, warunki na drogach są trudne. Policja apeluje „o rozwagę i zdrowy rozsądek” i przypomina kilka zasad, którymi warto kierować się podczas jazdy w okresie zimowym.

Podkarpacie

Alert IMGW. Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak zapowiadają synoptycy, biały puch pokryje niemal całe województwo. Spadnie od 10 co 15 cm śniegu.

Podkarpacie

Prezydent Andrzej Duda z wizytą na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W czwartek, 23 listopada 2023 r. rozpocznie się dwudniowa wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z małżonką na Podkarpaciu. Głowa państwa odwiedzi Łańcut i Jasionkę.

Podkarpacie

Sypnie śniegiem na Podkarpaciu. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada intensywne opady śniegu na Podkarpaciu. W związku z tym wydano ostrzeżenie 1 stopnia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Węgliskach. Nie żyje 83-latek z powiatu rzeszowskiego

PODKARPACIE. 83-letni mężczyzna, kierujący mikrosamochodem, uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zatrucie czadem w Lubaczowie. 4 osoby, w tym 2-letnie dziecko w szpitalu

LUBACZÓW. Cztery osoby z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiły do szpitala. Wśród poszkodowanych było dwuletnie dziecko.

Reklama