Rzeszów - Czwartek, 06.03.2025
Reklama

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejna osoba wyzdrowiała

Dodano:

fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
fot. Fusion Medical Animation / Unsplash
PODKARPACIE. 5 nowych osób zakażonych, jedna wyzdrowiała – oto najnowsze informacje dotyczące koronawirusa na Podkarpaciu.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. W sumie na Podkarpaciu mamy 100 osób zakażonych.

Nowe przypadki to: 3 osoby z powiatu jarosławskiego - starsza kobieta przebywająca w ścisłej kwarantannie i dwóch starszych mężczyzn, którzy również są w ścisłej kwarantannie.  starszy mężczyzna, również w ścisłej kwarantannie; starsza kobieta z powiatu jarosławskiego (ścisła kwarantanna) oraz starszy mężczyzna z powiatu leżajskiego (hospitalizowany).

Jednocześnie Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego poinformowała o 6 osobie, która wyzdrowiała. To kobieta z powiatu rzeszowskiego, która była hospitalizowana w szpitalu w Łańcucie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Groził pracownicy banku nożem. 42-latek próbował zmusić ją do wypłaty pieniędzy

JASŁO. Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie wymuszenia rozbójniczego.

Podkarpacie

Droga na odcinku Nowy Żmigród – Gorlice zablokowana. Powodem trudne warunki atmosferyczne

PODKARPACIE. Wiemy, że czas trwania utrudnień zależny jest od warunków atmosferycznych jakie występują w tamtym obszarze.

Podkarpacie

Pijany pieszy ofiarą wypadku. Szedł środkiem jezdni

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18, na drodze wojewódzkiej 863.

Podkarpacie

Trudne warunki na drogach. Policja apeluje o ostrożność

PODKARPACIE. Pogarszające się warunki drogowe wymagają od kierowców większej ostrożności i wzmożonej koncentracji.

Podkarpacie

Kontrole escape roomów na Podkarpaciu. Dwa lokale z zakazem użytkowania

PODKARPACIE. Wg. informacji jakie posiada straż pożarna na terenie województwa podkarpackiego działa 14 escape roomów.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego na DK28. Pomimo akcji reanimacyjnej 40-latek zmarł

PODKARPACIE. Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 4 stycznia po godz. 19, w Trzcinicy na drodze krajowej nr 28.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DK 19. Nie żyją dwie osoby, dwoje dzieci rannych

Do wypadku doszło przed godz. 3:00 na odcinku drogi krajowej nr 19 między Niskiem a Janowem Lubelskim.

Podkarpacie

Najważniejsze inwestycje drogowe na Podkarpaciu. GDDKiA podsumowała 2018 rok

PODKARPACIE. W realizacji jest ponad 54 km drogi ekspresowej S19, kolejne 85 km jest w przygotowaniu.

Reklama