Rzeszów - Sobota, 26.04.2025
Reklama

37-latek zabił psa, bo wszedł na jego posesję

Dodano:

fot. KPP Stalowa Wola
fot. KPP Stalowa Wola
PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Zaleszany podejrzany o zabicie bezpańskiego psa, przyznał się do winy. Grozi mu do 3 lat więzienia.  

Do zdarzenia doszło w niedzielę w gminie Zaleszany w powiecie stalowowolskim. Dyżurny miejscowej komendy otrzymał zgłoszenie, że jeden z mieszkańców gminy zabił psa i wyniósł go na wał. Fakt ten potwierdzili przybyli na miejsce funkcjonariusze, którzy znaleźli martwe zwierzę na wale.

Policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzanego o zabicie czworonoga. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. W poniedziałek usłyszał zarzut z art. 35 Ustawy o ochronie zwierząt. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Tłumaczył, że chciał przegonić bezpańskiego psa, który wbiegł na jego posesje i nie chciał z niej wybiec.

Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

37-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KPP Stalowa Wola
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejny rekord zakażeń IV fali [3.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 451 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Śmierć na przejeździe kolejowym

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Antoniówce w powiecie stalowowolskim. Szynobus pasażerski uderzył w auto, które wjechało przed jadący skład.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 226 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 234 osoby wyzdrowiały. 

Podkarpacie

32-latek zginął podczas załadunku drewna

PODKARPACIE. Krośnieńska policja ustala okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło podczas próby załadunku drewna na przyczepę. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 32-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [29.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 378 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 301 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby zmarło sześć osób w wyniku zakażenia koronawirusem przy udziale chorób współistniejących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 350 zakażeń, 4 zgony [28.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 356 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 163 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [27.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 428 nowe przypadki zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. To najwyższa dobowa liczba nowych przypadków od kwietnia br.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [26.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 255 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarły 2 osoby. 

Reklama