Rzeszów - Sobota, 26.04.2025
Reklama

33-latek pierwszą ofiarą wody w tym sezonie na Podkarpaciu

Dodano:

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
PODKARPACIE. 33-letni mężczyzna utonął w zalewie w Wojkowie. Obowiązuje tam zakaz kąpieli. To pierwsza ofiara wody na Podkarpaciu w tym sezonie letnim.

Do tragedii doszło w niedzielę w godzinach wieczornych. Jak wstępnie ustalili policjanci, 33-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa wszedł do zbiornika wodnego, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli, a po chwili zniknął pod wodą. Przybyłe na miejsce służby wyciągnęły nieprzytomnego mężczyznę kilkadziesiąt minut później.

Pomimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali policyjni technicy kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie okoliczności utonięcia.

 
Źródło: KPP Mielec
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 2 nowe przypadki na Podkarpaciu, jeden z powiatu rzeszowskiego [19.03.2020]

PODKARPACIE. Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego po godz. 12:00 poinformował o kolejnych dwóch osobach zakażonych koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 14 przypadków zakażenia [18.03.2020]

PODKARPACIE. Po godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 2 przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Odwołane kursy pociągów POLREGIO na Podkarpaciu

Wykaz pociągów, które zostają odwołane w województwie podkarpackim w terminie do 29.03.2020 r.

Podkarpacie

Podkarpacka Policja wspiera służby sanitarne w walce z koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Przede wszystkim sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną domową znajdują się pod wskazanymi adresami, oraz czy potrzebują pomocy.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [17.03.2020]

PODKARPACIE. 2808 osób pod nadzorem, 1612 w kwarantannie domowej, 45 osób hospitalizowanych, 11 przypadków zakażenia, jedna ofiara śmiertelna...

Podkarpacie

Unikatowy Harley-Davidson z Podkarpacia nagrodzony w USA

Firma Game Over Cycles z kolejnym sukcesem za oceanem. 

Podkarpacie

Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

RZESZÓW. W szpitalu w Łańcucie zmarł pacjent zakażony koronawirusem. To pierwsza śmiertelna  ofiara wirusa SARS-CoV2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Chcą uszyć maseczki dla szpitala w Łańcucie

RZESZÓW.  Na facebooku ruszyła akcja zrzeszająca osoby, które chcą pomóc szpitalowi w Łańcucie. Ich głównym zadaniem będzie szycie maseczek ochronnych.

Reklama