Rzeszów - Sobota, 23.11.2024
Reklama

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

Dodano:

fot. PLL LOT
fot. PLL LOT
RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Podrzeszowskie lotnisko wchodzi w kolejny etap „odmrażania” transportu lotniczego. Po wznowionych w czerwcu połączeniach krajowych, przyszła kolej na wznowienie lotów zagranicznych. W lipcu i sierpniu na pokładzie samolotów PLL LOT polecimy z Rzeszowa do Zadaru, Saloników, Barcelony i Burgas.

Inauguracja połączeń do Burgas i Salonik odbędzie się w piątek 3 lipca, dzień później wystartuje pierwszy samolot do Zadaru, zaś 5 lipca podróżni po raz pierwszy udadzą się w podróż
do Barcelony. Nowe trasy będą realizowane raz w tygodniu do końca sierpnia.

LOT realizuje obecnie połączenia z Rzeszowa do Warszawy (dwa razy dziennie) oraz do Gdańska (w soboty). Na początku lipca część swoich połączeń zamierza przywrócić również Ryanair. Trwają rozmowy odnośnie terminu ponownego uruchomienia lotów z Rzeszowa do Monachium.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie nowe osiedle? Zdecydują radni i mieszkańcy

RZESZÓW. Będzie to teren wydzielony z przestrzeni os. Dąbrowskiego i os. Staroniwa.

Rzeszów

Stal Rzeszów otwiera Szkołę Mistrzostwa Sportowego. Początek rekrutacji 1 lutego

RZESZÓW. W skład Szkoły Mistrzostwa Sportowego wejdzie podstawówka i liceum.

Rzeszów

W Pro-Familii wstrzymano odwiedziny

RZESZÓW. Na chwile obecna nie wiadomo do kiedy bedzie obowiazywac ww. zarządzenie.

Rzeszów

Powstaje drugi peron na stacji Rzeszów Zachodni. 28 stycznia przebudowa trzeciego mostu na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. PKP PLK. kontynuuje przebudowę stacji Rzeszów i budowę nowego przystanku Rzeszów Zachodni.

Rzeszów

Odnaleziono poszukiwaną 15-latkę. Policjanci znaleźli ją na terenie Rzeszowa

RZESZÓW. Ze względu na okoliczności policja nie zdradza miejsca w jakim przebywała 15-latka.

Rzeszów

28 pracowników Politechniki Rzeszowskiej z odznaczeniami państwowymi

RZESZÓW. Szesnastu pracowników uczelni zostało odznaczonych Medalem Złotym za Długoletnią Służbę.

Rzeszów

Pijany kierowca z Rzeszowa uszkodził osiem samochodów

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21, w Rzeszowie na ul. Spiechowicza.

Reklama