Rzeszów - Czwartek, 27.02.2025
Reklama

Pożar domu w Rakszawie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Kilkudziesięciu strażaków gasiło pożar domu w Rakszawie w powiecie łańcuckim. W środku, niemal całkowicie spalonego budynku, znaleziono zwęglone zwłoki. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Informacja o płonącym budynku mieszkalnym w miejscowości Rakszawa Kąty, wpłynęła do dyżurnego łańcuckiej komendy w piątek po godz. 10:00. Z przekazanych informacji wynikało, że ogień miał całkowicie objąć drewniany dom. Podczas akcji gaśniczej, w budynku ujawniono zwęglone zwłoki 68-letniego mężczyzny, najprawdopodobniej właściciela domu.

W akcji gaszenia pożaru brało łącznie udział kilkudziesięciu strażaków – 8 osób z KP PSP w Łańcucie oraz 33 strażaków z jednostek OSP.

Policjanci ustalają przyczyny tego tragicznego zdarzenia oraz tożsamość zmarłego.  

Przyczynę pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do pożaru przyczyniły się osoby trzecie.

 
Źródło: KPP Łańcut, KP PSP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kobieta chciała zgłosić kradzież, kiedy przyszła na posterunek portfel już na nią czekał

PODKARPACIE. Rudniccy policjanci odzyskali skradziony portfel, kilkanaście minut po jego kradzieży.

Podkarpacie

Bus wpadł w poślizg, po czym uderzył w drzewo. Do szpitala przewieziono dwie osoby

TARNOBRZEG. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 871 w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Jarosław otrzymał urządzenia do pomiaru jakości powietrza

JAROSŁAW. 14 stycznia w Jarosławiu, Polska Spółka Gazownictwa przekazała pierwsze w tym roku profesjonalne urządzenie do pomiaru jakości powietrza.

Podkarpacie

Kradli paliwo z ciężarówek. 18- i 19-latkowi postawiono 8 zarzutów

PODKARPACIE. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Jak wygląda sytuacja epidemiologiczna na Podkarpaciu? Wzrasta liczba zachorowań na odrę

PODKARPACIE. W Urzędzie Wojewódzkich odbyła się konferencja pn.„Szczepienia ochronne w Niepodległej”.

Podkarpacie

Usłyszał dziecięcy płacz dobiegający z kontenera. Okazało się, że to lalka

NISKO. Na kontenerze była informacja, ze w środku znajduje się lalka. Pomimo tego wezwano straż pożarną.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed oblodzeniami dla 14 powiatów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej określiło 80% prawdopodobieństwa na wystąpienie zjawiska.  

Podkarpacie

16 stycznia ruszają zimowe kursy Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej [Rozkład jazdy]

PODKARPACIE. Kolejka odjeżdżać będzie ze stacji w Majdanie o godzinie 11.00. Czas przejazdu wraz z krótkim postojem w Balnicy wynosi ok. 2 godzin.

Reklama